Organik Bentonit Kil Maskesi 100 ml

499,99 TL
Daha Fazla Bioterra
Daha Fazla Yüz Bakım
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

 

Bentonit Kil Yüz Maskesi 100ml (Clay Face Mask)
•Açıklama: Cildi ölü hücrelerden ve siyah noktalardan arındırmaya yardımcı olur. Yağ salgısını dengeler, akne ve sivilce oluşumunu engeller. Mevcut sivilcelerin kurumasında etkilidir. Ciltte pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlar. Gözenek içerisinde biriken yağları temizler.
Bu Kil Maskesinin özelliği nedir?
Bentonit Kil Maskesi Montmorillonit Kil, İllit Kil ve Kaolin İçerir. Pozitif (+) iyonlar ağır metaller, toksinler, virüsler, bakteriler, radyasyon gibi insan sağlığına zararlı maddelerdir. Bu maskedeki değerli killer cilde uygulandığında negatif (-) iyonları serbest bırakır. İçerdiği zengin mineraller sayesinde ciltteki pozitif iyonları dışarı atar. Bu nedenle killer "Akıllı Çamur" olarak adlandırılır. Cildi detoksifiye eder.
•Cilt Tipi: Karma, Yağlı ve Sivilceli Ciltler
•Öne Çıkan İçerikler: Aloe Vera, Değerli Kil (montmorillonit, illit, kaolin), Limon Esansiyel Yağı, Okaliptüs Esansiyel Yağı, Çay Ağacı Esansiyel Yağı.
•Kullanım Şekli: Haftada 1-2 kez kullanılır. Göz çevresi hariç tüm yüze uygulanır. 10-15 dakika beklenir. Cildi geren bir maskedir. Bekleme süresi boyunca yüz ifadesi yapılmaz. Cilt su ile yıkanır. 

Toplam içeriğin % 100’ü doğal kaynaklıdır ve organik tarım ile elde edilmiştir.
İÇERMEZ! Sls, Sles, Silikon, Paraben, Parafin, Sülfat, Fosfat, Vazelin, Talk Pudrası, Mineral Yağ, Petrol türevi kimyasal maddeler içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.